ناصر کسرائی

مدیر هلدینگ سنتال

عضو هیات علمی سابق دانشگاه آزاد تبریز

کارشناسی ارشد الکترونیک

کارشناسی ارشد مدیریت

ناصر کسرائی

مدیر هلدینگ سنتال

عضو هیات علمی سابق دانشگاه آزاد تبریز

کارشناسی ارشد الکترونیک

کارشناسی ارشد مدیریت

نوشته های بلاگ

تولید کنتور برق

آبان ۲۵, ۱۳۹۷ برق و الکترونیک
تولید کنتور برق

 هلدینگ سنتال با هدف تولید دانش و فناوری پیشرفته و ایجاد اشتغال و توسعه پایدار در حوزه صنایع برق و الکترونیک و فن آوری اطلاعات و سیستم های بانکی قریب به ۲۰ سال سابقه فعالیت دارد.

هلدینگ سنتال متشکل از ۶ شرکت تولیدی ، خدماتی ، بازرگانی و دانش بنیان می باشد.

شرکت پویشگران سهندآذران تبریزآزما یکی از شرکتهای هلدینگ سنتال با هدف ایجاد بستر صنایع الکترونیک و با محوریت تولید کنتور  به منظور تامین نیاز مصرف داخلی صنایع و نیاز خانوارها و رفع کمبود تولید کنتور در کشور ، در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ بصورت رسمی کار خود را در زمینه طراحی و تولید کنتور برق دیجیتالی چند تعرفه و صنایع الکترونیک آغاز نمود.

 واحد تحقیق و توسعه شرکت با تمام قوا با اتکا به نیروهای متخصص داخلی و با همراهی مشاوران داخلی و خارجی در مدت دو سال  کار شبانه روزی توانست کنتور برق دیجیتالی چند تعرفه را طراحی کند و ساخت نمونه آن را با موفقیت به اتمام برساند.

در نیل به این اهدف از برترین دستگاههای تست و آزمایشگاهی و برترین تکنولوژی های موجود در جهان استفاده شده است.

شرکت پویشگران سهندآذران تبریزآزما با تلاش بی وقفه پرسنل خود توانسته است در مدت زمان کوتاه فاز اول ساخت کارخانه را به اتمام برساند و دستگاههای پیشرفته موردنیاز خود را  از داخل و از کشورهای پیشرو در این صنعت تهیه و حمل و نصب نماید  و در آینده ای نزدیک به بهره برداری صنعتی برسد.

این شرکت درصدد آن است با جذب نیروی انسانی ماهر و متخصص بالغ بر ۵۰ نفر در فاز اول گامی کوچک در جهت اشتغال زایی کشور عزیزمان ایران بردارد. و امیدوار است با توسعه صنایع الکترونیک در زمینه سلول های خورشیدی و مبدل های الکترونیکی موردنیاز صنایع کشور میزان اشتغال زایی خود را افزایش دهد.

شرکت پویشگران  برای احداث فاز اول کارخانه مبلغ حدود ۱۴۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری کرده است.  و مفتخر است برای نخستین بار موفق به دریافت “طرح نمونه صنعتی” استان شده است.

برچسب:
یک دیدگاه بنویسید